Kore Filmleri, Uzak Doğu Filmleri TÜM FİLMLER
Marriage Blue 2013 Türkçe Altyazılı izle

Marriage Blue 2013 Türkçe Altyazılı izle

Tür:
Oyuncular:

Evlilik üzerine güzel bir Kore filmi olan marriage blue filminde 4 Eski çiftin hikayesi anlatılmaktadır. bir beyzbol oyuncusu olan Tae-Kyu (Kim Kang-Woo) , şimdi ikinci lig de koçluk yapıyor. Kız arkadışı Joo-Young (Kim Hyo-Jin) ise bir klinikte çalışan başarılı bir ürolog. Çok mutlu görünüyorlar ve yakında evlenecekler. Tae Kyu daha sonra Joo Young’un daha önce boşanmış olduğunu öğrenir. Bunun üzerine kıskanır ve ihanete uğramış hisseder.

So-Mi (Lee Yeon-Hee) tırnak sanatçısı. Nişanlısı Won-Cheol (Taecyeon) ise şef. 7 yıldır birlikteler ve düğün tarihleri hızla yaklaşıyor. So-Mi buna rağmen hayatında bir şeylerin eksik olduğunu hissediyor. O saf aşkı hissetmek istiyor ama Won-Cheol, düzenli bir hayat için evlenmek istiyor.Düğününden bir kaç gün önce So Mi bir tırnak sanatı yarışması için Jeju Adası’na gider. Orada tur rehberi ve web yazarı Joo Ji Hoon ile tanışır.

Gun-Ho (Ma Dong-Seok) bir çiçekçi dükkanında çalışır ve Özbekistanlı Vika (Guzal Tursunova) ile evlenmek üzeredir. Aniden Gun Ho’da iktidarsızlık başlar. Gun Ho, ürolog Joo Young’ a gider. Joo Young, fiziksel bir sorunu olmadığını, bunun stresten kaynaklandığını söyler. Vika ondan daha genç ve güzeldir. Gun Ho, Vika’nın onunla Kore vatandaşlığına geçmek için mi evlenmek istediğini merak etmeye başlar.

Dae-Bok (Lee Hee-Joon), üroloji kliniğinde Joo Young için çalışır. Düğün planlayıcısı Yi-Ra (Koh Joon-Hee) ile birliktedir. Bir gün, beyzbol oyunu sırasında Yi Ra hamile olduğunu söyler. Dae Bok hemen evlenme teklif eder. Düğün hazırlıkları sırasında sürekli tartışmaya başlarlar.
Yi Ra mutlu görünmüyordur ve Dae Bok nedenini merak etmeye başlar.