Kore Filmleri, Uzak Doğu Filmleri TÜM FİLMLER
My Annoying Brother 2016 İzle

My Annoying Brother 2016 İzle

Tür:
Oyuncular:

Doo-Sik dolandırıcılıktan dolayı hapistedir. Üvey kardeşi Doo-Young geleceği parlak bir judocudur ama bir rekabet maçı sırasında aldığı bir yaradan dolayı görme yeteneğini kaybeder. Doo-Sik tahliye kurulunun önüne çıkar ve üvey kardeşinin yarasını hapisten çıkmak için kullanır. Soo-Sik, Doo-Young’a 1 sene göz kulak olma şartıyla hapisten çıkar. Doo-Young ailesinin evinde tek başına yaşıyordur. Anne babasının ikisi de ölmüştür.


“My Annoying Brother 2016 İzle” için 7 Yorum

 1. gölge dediki : Cevapla

  ya ama yaa cok üzüldüm ve cok sevindim. hem mutluluktan hem mutsuzluktan ağlıyorum şuan. gercekten vaktimi ayırdlğıma değdi.

 2. Merve dediki : Cevapla

  Hem kahkahanın hem de gözyaşlarının durmayacağı bir film kesinlikle pişman olmıcaksınız.bır başkasının hayatına ışık olmak ne demektir anılacaksınız.

 3. sanane dediki : Cevapla

  ya haksızlık ama ya niye türkiyeyle mücadele ediyo kimin kazanmasını isteyeceğime bile zor karar verdim en azından filimdi ama çok güzel bir filimdi baya güzeldi yani tek kardeş olarak keşke ablam olsa dedim bi an, hiç istemezdim halbuki

 4. Gülsüm dediki : Cevapla

  Bayıldım.do nun oynadığı bu sinema filmini herkese tavsiye ediyorum . Gözyaşlarına insan hakim olamıyor. Ayriyetten bu sonda calan şarkının youtube de türkçe alt yazili si var tavsiye ederim .herşeyiyle mükemmeldi.

 5. Özge Yılmaz (Kyungsoo) dediki : Cevapla

  Bıasım ağlarken ağlamak gülerken gülmek düşünce bır tarafını bır yere vuruncu o acıyı benımde hıssetmem Hıç ağlamasın ıstıyorum eğer bırgun oppamı görürsem söyleyeceğım şey dızıde fılımde bıle olursa olsun ağlamaması çünkü o ağlarken bende ağlıyorum ve üzülüyorum ve onu çok sevıyorum derdım 🙂 keşke bu yorumlarımı görse Türkçe bılen bırıne sorsa oda ona korece çevırse Ne güzel olur oppa eğer görüyorsan senı çok sevıyorum Her zaman yanındayım WE ARE ONE

 6. eda dediki : Cevapla

  yaa ağlamaktan bitkin düştüm bu ne yaaçok güzel bi filmdi gerçekten tebrikler…

 7. Busra dediki : Cevapla

  Tekrar yukleyebilirseniz guzel olur malum izleyemiyoruz.

Bir cevap yazın